Euro bungee

Euro bungee to rewelacyjna rozrywka na imprezy plenerowe przeznaczona dla uczestników o bardzo szerokim zakresie wiekowym. Atrakcja ta świetnie nadaje się na pikniki firmowe, urodziny czy inne imprezy. Z mobilnych trampolin mogą korzystać uczestnicy w praktycznie każdym wieku. Najmłodsi z nich to dzieci w wieku około 3 lat, u starszych klientów są jedynie ograniczenia wagowe, ponieważ możemy obsługiwać uczestników do około 80 kg. Tego typu atrakcja mobilna może obsługiwać jednocześnie 4 osoby co daje dużą przepustowość uczestników imprezy. Z całą pewnością trampoliny Eurobungee dostarczą Ci niesamowitych emocji ze względu na możliwość odbijania się w górę na wysokość nawet 7 metrów.

Uczestnicy naszych trampolin są zapinani w specjalistyczne uprzęże alpinistyczne o bardzo wysokiej wytrzymałości. Następnie jest dopasowywana ilość gum do wagi osoby korzystającej z naszego euro bungee. Pamiętajmy o tym, że to uczestnik decyduje o wysokości na jaką jest wyciągany w górę, także bez obaw J. Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich zapięć przez naszego operatora zabawę czas zacząć i dostarczyć niesamowitych emocji.

Trampoliny euro bungee idealnie nadają się również do zastosowania na halach sportowych czy innych budynkach, które umożliwiają wjazd mobilnym trampolinom do wewnątrz. Cała konstrukcja jest umieszczona na mobilnej przyczepie, która ułatwia poruszanie się na obiekcie imprezy oraz ustawienia trampolin w wyznaczonym przez organizatora miejscu. Popularność Eurobungee rośnie w zaskakującym tempie i z całą pewnością jest to spowodowane ilością dostarczonych emocji. Na imprezie plenerowej czy innej nie może zabraknąć trampolin, ponieważ doskonale uzupełniają one całe pole atrakcji oferowanych przez naszą firmę.

Euro bungee jest urządzeniem w 100% bezpiecznym, posiada niezbędne atesty wymagane na terytorium Polski. Dodatkowo nad bezpieczeństwem uczestników czuwa nasz wykfalifikowany personel, który zapewnia świetną zabawę.

Zadzwoń do nas lub napisz a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jeśli nie wiesz jakie atrakcje wybrać to zdaj się na nas a my z pewnością dopasujemy atrakcje do wieku uczestników oraz do Twoich wymagań co do imprezy. Każdego klienta traktujemy bardzo indywidualnie i chcemy sprostać wszystkim wymaganiom, które są nam stawiane. Nasz personel zawsze dba o to by dzieciaki spędzały czas na atrakcjach radośnie oraz co najważniejsze bezpiecznie.

Wymiary urządzenia po rozstawieniu: długość 8 metrów , szerokość 8 metrów oraz wysokość 8 metrów

Usługa wynajmu obejmuje:

  • Transport urządzenia
  • Montaż
  • Obsługę personelu
  • Demontaż
  • Ubezpieczenie OC
  • Darmowy uśmiech ?

Zapraszamy do kontaktu

tel. +48 601 273 494
email:biuro@omedo.pl

Sieraków Śląski, ul. Osiedlowa 17
42-793 Ciasna, PL