Futbolowe kule skaczące. Zabawa dla każdego

Prawie każdy z nas grał chociaż raz w piłkę nożną prawda? My proponujemy nieco inną odmianę tej dyscypliny sportowej. Zagraj w piłkę z przymrużeniem oka – wynajmij kule bumperball, zwane inaczej crashball czy bubble football. Jest to doskonała gra zespołowa sprawdzająca się na każdej imprezie plenerowej. Zachowuje ona podstawowe zasady gry w piłkę nożną i jest uzupełniona o skaczące kule/piłki, w które ubrani są uczestnicy gry, która polega na rywalizacji dwóch drużyn a celem każdej z nich jest oczywiście zdobycie gola, natomiast w międzyczasie zawodnicy mogą odbijać się od siebie zupełnie swobodnie ponieważ bumperball są w 100% bezpieczne.

Taki rodzaj gry sprawdza się idealnie na imprezach integracyjnych, okolicznościowych czy festynach a także na hali sportowej. Zaletą bubble football jest możliwość korzystania zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Wynajmując od nas w cenie zyskujesz opiekuna czuwającego nad rozsądkiem i bezpieczeństwem uczestników.

Zapewnij sobie rozrywkę dającą mnóstwo zabawy i śmiechu. Świadczymy usługi na terenie całego Śląska (np. Katowice, Bytom), na terenie Warszawy i okolic, a także w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat szczegółów wynajmu.

Usługa wynajmu obejmuje:

  • Transport urządzenia
  • Montaż
  • Obsługę personelu
  • Demontaż
  • Ubezpieczenie OC
  • Darmowy uśmiech ?

Zapraszamy do kontaktu

tel. +48 601 273 494
email:biuro@omedo.pl

Sieraków Śląski, ul. Osiedlowa 17
42-793 Ciasna, PL