Dmuchane zjeżdżalnie – wynajem

Zjeżdżalnie dmuchane dla dzieci to już klasyczne i obowiązkowe atrakcje na każdej imprezie plenerowej, firmowej czy festynie. Dzięki sporej przepustowości daje możliwość zabawy dużej ilości dzieci jednocześnie co sprawia, że wynajem tego urządzenia jest nie tylko świetną rozrywką ale także rozsądną opcją pod względem ceny.

W naszej wypożyczalni dmuchanych zjeżdżalni każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od potrzeb, rodzaju imprezy, wieku uczestniczących w zabawie dzieci czy dostępnej powierzchni terenu. Zapytaj nas o dostępne opcje wynajmu a my z przyjemnością dobierzemy najlepsze rozwiązanie na Twoją imprezę w rozsądnej cenie.

Duża dmuchana zjeżdżalnia to jednolita konstrukcja składająca się z trzech głównych części. Platforma przednia, która służy do wejścia na urządzenie oraz miejsce na które dzieci zjeżdżają kończąc przejażdżkę. Na froncie znajduje się ścianka zabezpieczająca przed wypadnięciem poza urządzenie. Część główna podzielona jest na dwie części. Pierwsza to oddzielona ścianką strefa wejścia na górę zjeżdżalni, posiada ona poprzeczne części przypominające drabinkę dzięki której nawet najmniejsze dzieci z łatwością pokonają tą drogę. Najważniejszą częścią urządzenia jest pochyła szeroka platforma służąca do zjazdu po dmuchanej zjeżdżalni.

Wymiary: długość 8,5m , szerokość 4,5m , wysokość 6,2m

Jeżeli planujesz zabawę dla najmłodszych dzieci lub masz ograniczony teren do rozstawienia atrakcji to doskonałym rozwiązaniem będzie mała dmuchana zjeżdżalnia. Jej konstrukcja jest bardzo podobna do dużej zjeżdżalni oraz składa się z tych samych elementów, jedyna różnica to mniejsze wymiary co gwarantuje zabawę w dobrej cenie oraz zajmuje niewielką powierzchnię.

Wymiary: długość 6 m, szerokość 4.5 m, wysokość 5 m

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wynajmu oraz przedstawimy cennik zawierający konkurencyjną ofertę. W naszej galerii znaleźć można zdjęcia naszych zjeżdżalni oraz prawdziwie pozytywne wrażenia dzieci uchwycone na kamerze. Gwarantujemy bezpieczną zabawę, o którą zadba nasz wykwalifikowany personel, ubezpieczenie OC a także fabryczną nowość naszych urządzeń wraz ze wszystkimi niezbędnymi atestami.

Usługa wynajmu obejmuje:

  • Transport urządzenia
  • Montaż
  • Obsługę personelu
  • Demontaż
  • Ubezpieczenie OC
  • Darmowy uśmiech ?

Ceny zaczynają się już od 1 200 zł brutto.

Zapraszamy do kontaktu

tel. +48 601 273 494
email:biuro@omedo.pl

Sieraków Śląski, ul. Osiedlowa 17
42-793 Ciasna, PL