Tor przeszkód – kule Big Baller

Bardzo ciekawą atrakcją jaką możemy zaproponować jest dmuchany tor przeszkód, czyli po prostu kule Big Baller. Taka forma zabawy stała się bardzo popularna dzięki teleturniejom które każdy z nas zna z telewizji, zawodnicy mają do pokonania tor z różnymi przeszkodami oraz dotarcie do celu. Nasz tor przeszkód Big Baller wyróżnia się tym, że wymaga od uczestników czynnego zaangażowania się w zabawę w przeskakiwaniu kolejnych etapów oraz wskakiwania na kolejne kule. OMEDO zapewnia profesjonalną obsługę tego urządzenia, dlatego wynajmując nasz tor przeszkód gwarantujemy dzieciom niesamowite wrażenia ale także spokojną głowę rodzicom.

Tor przeszkód Big Baller to dmuchana konstrukcja składająca się z dwóch bocznych filarów wyposażonych w poprzeczne drabinki w miejscu gdzie należy wejść na początek trasy toru. Pomaga to w korzystaniu z tej atrakcji nawet najmłodszym uczestnikom imprezy. Głównym elementem jest tor przeszkód w centralnej części urządzenia składający się z miękkiej podstawy gwarantującej miękkie lądowanie podczas nieudanej próby pokonania toru, oraz cztery kule zlokalizowane na środku. Uczestnicy zabawy po wejściu na początek trasy muszą pokonać tor przeszkód skacząc z jednej kuli na drugą jednocześnie starając się nie utracić równowagi i nie spaść z toru. Zaskakujące jak świetnie radzą sobie z tym wyzwaniam nawet najmłodsze dzieci! Zabawa jest tak wciągająca, że nikt nie może się oprzeć ponownej próbie.

Zapytaj o możliwości wynajmu oraz cenę. Dmuchany tor przeszkód dla dzieci i nie tylko będzie stanowił doskonałą oraz żywiołową zabawę na Twoje imprezie. Korzystając z usług firmy OMEDO zyskujecie Państwo nie tylko świetną zabawę. Dla nas przede wszystkim liczy się rzetelna obsułga klienta oraz bezpieczeństwo. Dlatego jesteśmy do ciągłej dyspozycji podczas całego procesu realizacji zlecenia, począwszy od sprawnego kontaktu podczas zapytania ofertowego, konkurencyjną cenę oraz elastyczne podejście. Nasza cena zawsze zawierała będzie transport urządzenia, montaż, obsługę personelu podczas całego czasu trwania imprezy oraz demontaż urządzenia. Zapraszamy do galerii gdzie można bliżej przyjrzeć się zdjęcion toru Big Baller. Fotografie zostały wykonane na obsługiwanych przez nas imprezach a emocje dzieci staraliśmy się uchwycić na kamerze.

Wymiary: wysokość 3m, szerokość 6,5m, długość 12m

Usługa wynajmu obejmuje:

  • Transport urządzenia
  • Montaż
  • Obsługę personelu
  • Demontaż
  • Ubezpieczenie OC
  • Darmowy uśmiech ?

Zapraszamy do kontaktu

tel. +48 601 273 494
email:biuro@omedo.pl

Sieraków Śląski, ul. Osiedlowa 17
42-793 Ciasna, PL