Prowadzenie pikników plenerowych i imprez dla dzieci.

OMEDO to nie tylko wynajem urządzeń rozrywkowo-rekreacyjnych pikniki plenerowe oraz innego rodzaju imprezy.

Oferujemy szeroką gamę zabaw urodzinowych dla dzieci takich jak zabawy z animatorem czy magikiem, z doświadczenia wiemy, że jest to bardzo lubiana rozrywka dlatego zadbaj o to aby nie zabrakło jej w planach podczas organizacji imprezy plenerowej. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszym programem artystycznym.

Kiedy sięgamy pamięcią do najmłodszych lat, pamiętamy jak wiele frajdy oraz radości sprawiał nam animator zachęcający do zabawy tanecznej, konkursów i innych form interakcji podczas zajęć grupowych. Pozwala to na budowanie relacji pomiędzy uczestnikami zabawy za pośrednictwem interakcji, ułatwia nawiązywanie przyjaźni od najmłodszych lat oraz uczy dzieci współistnienia w grupie rówieśników. Zajmujesz się organizacją pikników plenerowych i szukasz uzupełnienia atrakcji dla najmłodszych? Skontaktuj się z nami i wynajmij animatora dla dzieci, który stanowić będzie podstawę do wspólnej zabawy.

A kto z nas nie pamięta emocji oraz wrażeń spowodowanych oglądaniem magika wykonującego magiczne sztuczki? Jest to atrakcja nieporównywalna do żadnej innej ponieważ pozwala dzieciom na moment przenieść się w niezwykły świat czarów i magii, których nie zapomną przez długie lata.

Zastanawiasz się jakie zabawy dla dzieci na urodziny będą najlepsze? Wynajmij od nas animatora i magika jednocześnie, będzie to idealne połączenie!

Zapraszamy do kontaktu

tel. +48 601 273 494
email:biuro@omedo.pl

Sieraków Śląski, ul. Osiedlowa 17
42-793 Ciasna, PL