Dmuchana bramka piłkarska na wynajem.

Kolejną atrakcją, która zapewnia świetną zabawę jest bramka celnościowa. Dmuchana bramka piłkarska  świetnie nadaje się na imprezy każdego rodzaju. Zabawa polega na umieszczaniu piłki w otworach bramki, które są odpowiednio punktowane. Przy tej atrakcji dzieci mogą poczuć ducha rywalizacji i zmierzyć się z innymi podczas strzelaniu karnych na punkty. Z doświadczenia wiemy, że dmuchana bramka do piłki nożnej przyciąga nawet uczestników w kwiecie wieku J. Bramka często jest wykorzystywana na eventy organizowane przez kluby piłkarskie lub szkoły w celu zapewnienia uczestnikom zabawy związanej z rywalizacją. Nasz region Śląska, z którego pochodzimy często korzysta z tej atrakcji ze względu na dużą ilość klubów oraz szkółek piłkarskich.

Eventy, festyny, imprezy innego rodzaju, których uczestnikami są najmłodsi są doskonałą okazją do wynajęcia bramki celnościowej , która z całą pewnością doskonale urozmaici zabawę każdego uczestnika imprezy. Dmuchana bramka piłkarska jest również doskonałym narzędziem do podnoszenia swoich piłkarskich zdolności poprzez wytrenowanie celności, co w piłce nożnej jest kluczowe do strzelania niezapomnianych bramek. Jest to również idealne urządzenie do aktywnego spędzania czasu oraz wspólnej integracji.

Korzystającym z naszych usług zapewniamy gwarancję satysfakcji, ponieważ wiemy jak ważna jest dla Państwa udana impreza. Nasz personel dokłada wszelkich starań żeby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zapoznaj się również z naszymi innymi atrakcjami a z całą pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Jeśli chcesz zorganizować imprezę to koniecznie zadzwoń do nas lub napisz a my postaramy się sprawić żeby Wasza impreza została niezapomniana.

Usługa wynajmu obejmuje:

  • Transport urządzenia
  • Montaż
  • Obsługę personelu
  • Demontaż
  • Ubezpieczenie OC
  • Darmowy uśmiech ?

Świadczymy usługi na terenie całego Śląska (np. Katowice, Bytom), na terenie Warszawy i okolic, a także w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat szczegółów wynajmu.

Zapraszamy do kontaktu

tel. +48 601 273 494
email:biuro@omedo.pl

Sieraków Śląski, ul. Osiedlowa 17
42-793 Ciasna, PL