Nasze imprezy w czerwcu 2019

Czerwiec to dla nas jeden z najbardziej pracowitych miesięcy. Po pierwsze w czerwcu w końcu na dobre rozpoczyna się lato i piękna słoneczna pogoda, która sprzyja aktywności i zabawom na dworze oraz stwarza idealne warunki do organizacji festynów i pikników. A po drugie, czerwiec to miesiąc, w którym święto obchodzą nasi najbardziej wymagający klienci – dzieci. Tak też i było w tym roku! Swoją obecnością uświetnialiśmy wydarzenia niemalże w całej Polsce.

Czerwiec zaczął się bardzo pracowicie, ponieważ pierwszy weekend obfitował w liczne festyny i imprezy plenerowe organizowane z okazji dnia Dziecka. Bawiliśmy się między innymi w Katowicach (relację z tej imprezy znajdziecie na naszym blogu) oraz w Częstochowie. W ten wyjątkowy dzień dopisywała nam pogoda, a najmłodsi mogli świętować, bawiąc się np. na dmuchanych zjeżdżalniach.

dmuchana rakieta w katowicach

W kolejne weekendy również nie było nudy. Wprowadziliśmy również dużo koloru i dobrej zabawy na imprezach plenerowych w Bielsku- Białej, w Brzegu Dolnym na Dolnym Śląsku czy we Wrocławiu, gdzie pod okiem naszego personelu, zapewniającego bezpieczeństwo najmłodsi mogli się wyszaleć skacząc na trampolinach eurobungee i zjeżdżając na kolorowych dmuchanych zjeżdżalniach.

dmuchany krokodyl na dolnym śląsku

Bardzo ciekawym wydarzeniem, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć w czerwcu był Sporting Cup 2019 w Lublińcu. Razem z organizatorem wydarzenia, podczas turnieju piłki nożnej, propagowaliśmy zdrowy styl życia i dzieliliśmy się uśmiechem.

partnerzy sporting cup 2019

W czerwcu nie zabrakło nas również na obchodach Dni Gminy Ciasna, gdzie bawiliśmy się z lokalną społecznością podczas ich święta.

Czerwiec był dla nas miesiącem pełnym pracy i wyzwań logistycznych – nie raz byliśmy jednocześnie w kilku miejscach. Ale daliśmy radę a najlepszą nagrodą są dla nas uśmiechnięte buzie najmłodszych.

2019-08-04T17:25:47+00:00 sierpień 4th, 2019|Aktualności|