Dmuchańce, jako atrakcje plenerowe – relacja z Katowic

Czerwiec już za nami a według wielu źródeł czerwiec 2019 był najgorętszym w historii! To może na początek naszego dzisiejszego artykułu jakiś fakt naukowy:

“Copernicus ClimateChange Service (C3S), europejska służba monitorująca zmiany klimatu w ramach programu Copernicus Komisji Europejskiej i Europejskiej Agencji Kosmicznej, podała we wtorek, że czerwiec 2019 r. był najgorętszy na świecie, odkąd zbiera się dane.”

Źródło: pogoda.interia.pl.

Świetna pogoda oczywiście sprzyjała imprezom plenerowym, bo chyba wszyscy zgodzimy się z faktem, że po prostu w słonecznej aurze bawimy się najlepiej 🙂 Temperatura tego miesiąca biła rekordy wszechczasów, ale w branży wynajmu atrakcji na imprezy plenerowe gorący czerwiec to chleb powszedni. Jest to miesiąc z największą liczbą eventów plenerowych, a to za sprawą Dnia Dziecka oraz związanych z tym pikników firmowych, które firmy organizują dla swoich pracowników oarz ich rodzin. Już wkrótce zaprosimy Was na obszerne podsumowanie całego miesiąca, natomiast w dzisiejszym wpisie chcielibyśmy się skupić na jednej imprezie którą zorganizowaliśmy dla Was w Katowicach.

chłopiec w trakcie zabawy na dmuchańcu

Dnia 2 czerwca 2019 mieliśmy przyjemność zapewnić najmłodszym rozrywkę w postaci naszej Rakiety oraz Krokodyla Połykacza w ciekawym miejscu, a mianowicie na Lotnisku Katowice-Muchowiec, które położone jest około 5 kilometrów od centrum Katowic. Zdecydowanie lubimy takie miejsca!

krokodyl połykacz

Po przybyciu na miejsce organizowanej imprezy zastaliśmy doskonałe warunki. Teren lotniska to przede wszystkim duży teren oraz przestrzeń, co zdecydowanie ułatwia rozstawienie naszych atrakcji na równym trawiastym podłożu. Nasz doświadczony zespół w zaledwie godzinę uporał się z rozstawieniem oraz zabezpieczeniem naszych dmuchańców. Teraz w pełnej gotowości pozostało już tylko czekanie na pierwszych uczestników zabawy.

Około godziny 15 pojawiają się pierwsi goście, wszystko w skąpanym słońcem otoczeniu oraz doskonałych nastrojach. Zabawa trwa w najlepsze…do momentu kiedy naszą uwagę zwróciło niebo, które na horyzoncie zmienia kolor z pięknego niebieskiego koloru na ciemno granatowy! To niezwykle ważne, aby już na takim etapie potencjalnej zmiany pogody obserwować rozwój sytuacji oraz przygotować się na ewentualne działania mające na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa uczestnikom imprezy. Spokojnie obserwujemy sytuację, z nadzieją wyczuwalną w głosie, z ust wielu uczestników imprezy pada legendarne “przejdzie bokiem” i wszyscy połączeni w tejże nadziei kontynuujemy zabawę 🙂

dziewczynka na dmuchańcu

Tym razem mieliśmy sporo szczęścia ponieważ rzeczywiście burza ledwie otarłą się o naszą lokalizację, a skończyło się na deszczu. W tym momencie warto wspomnieć o wielkiej zalecie naszej Rakiety – deszcz nie przeszkadza w zabawie ponieważ całość atrakcji oraz pole do zabawy znajduje się w jej wnętrzu. Dlatego też organizując piknik dla dzieci warto wynająć naszą Rakietę, która zapewnia ciągłość zabawy nawet w trudnych deszczowych warunkach, szczerze polecamy. Tego dnia ten typ dmuchańca spełnił doskonale swoją funkcję, ale oczywiście Rakieta z placem zabaw w jej środku jest rozwiązaniem również na słoneczne dni, tego sezonu bije ona rekordy popularności i towarzyszy Wam na imprezach w niemal całej Polsce!

dmuchana rakieta w katowicach

To tyle na dzisiaj – do zobaczenia na kolejnych imprezach 🙂

Zespół OMEDO

2019-07-07T16:04:07+00:00 lipiec 7th, 2019|Organizacja imprez plenerowych|